Обстеження металоконструкцій, неметалевих виробів і споруд радіаційними, акустичними, електромагнітними, оптичними, тепловізійними і іншими методами

Металоконструкції, поліетиленові, композитні, керамічні вироби, будівлі та споруди, промислові об’єкти (мости, трубопроводи, котли, рухомий склад, підйомне і шахтове обладнання) повинні періодично перевірятися різними фізичними методами на наявність дефектів, старіння, знос, наявність тріщин, в тому числі втомних, корозійних поразок і т.п. Для цих цілей використовується серійне обладнання та оригінальні дефектоскопи.

Оригінальні технології неруйнівного контролю різними методами дозволяють виміряти розміри і розташування внутрішніх дефектів. Ця інформація є основою наступних розрахунків на міцність, визначення залишкового ресурсу і допустимості експлуатації об’єкта.

Існує багаторічний досвід по використанню методів і засобів неруйнівного контролю якості матеріалів і споруд стосовно до всіх галузей промисловості на основі сучасних методів обробки і передачі інформації.