Створено портативну апаратуру та технологію, що заміняють плівкову радіографію – миттєве (флеш) рентгенотелевізійне знімання інформації, цифрова обробка і передача зображень по інтернету або її запис на портативний пристрій (флешка).

У флеш-радіографічних системах застосовуються високочутливі цифрові охолоджувані ПЗС-камери, ефективні рентгенівські екрани і астрологічні камери. Такі рентгенотелевізійні системи (вага до 15 кг) є мобільними, мають розмір робочого поля 120 ÷ 200 мм, забезпечують відносну чутливість контролю 0,8 ÷ 1% і роздільну здатність до 5 пар лін./хв. в статиці і в динаміці. При швидкості, вартості і продуктивності ця технологія на порядок ефективніше, ніж плівкова радіографія.

Портативні флеш-рентгенотелевізійні системи забезпечені алгоритмами для обробки та архівування зображень, а також вимірювання параметрів дефектів.

Можливе створення подібних систем з технічних засобів, наявних у Замовника. У реальному часі можна спостерігати різні технологічні процеси, включаючи внутрішнє вміст рухомих об’єктів.

Контроль якості газо- та нафтопроводів; елементів і конструкцій авіаційного, залізничного та автомобільного транспорту; продукції хімічної та енергетичного машинобудування; зварних та паяних з’єднань; посудин високого тиску; композитних матеріалів; продукції фармацевтичної і харчової промисловості та митній справі. Вони особливо ефективні при використанні портативних рентгенівських апаратів безперервного та імпульсного випромінювання.

Наявна апаратура використовується для демонстрації можливостей флеш-радіографії на об’єктах Замовника безкоштовно, надається допомога в підготовці технічних завдань з урахуванням елементів (рентген-апаратів, штативів, еталонів, ноутбуків і т.п.) Замовника.